WHH-ek „Przystań”

Warszawski Hufiec Harcerek „Przystań”

Hufcowa: phm. Weronika Stelmachowska HR

Kontakt: weronika.stelmachowska@zhr.pl
przystan.maz@zhr.pl

Teren działania hufca:
Praga Południe
-Gocław
-Saska Kępa

23 Warszawska Gromada Zuchenek „Zaczarowany Las”

Drużynowa: pwd. Gabriela Chabiera wędr.
kontakt: gabriela.chabiera@zhr.pl
teren działania: SP nr 135 im. Marii Kownackiej, ul. Przemyka 5

265 Warszawska Gromada Zuchenek „Driady z Czemiru”

Drużynowa: pwd. Joanna Krukowska wędr.
kontakt: 265driady@zhr.pl
teren działania: SP nr 168, ul. Zwycięzców 44

7 Wodna Warszawska Drużyna Harcerek „Ruczaj” im. Poznańskich Żab

Drużynowa: pwd. Nina Kusiak wędr.
Kontakt: n.kusiak@zhr.pl
Teren działania: SP nr 143, al. Stanów Zjednoczonych 27

23 Warszawska Drużyna Harcerek „Skała” im. Wandy Rutkiewicz

Drużynowa: pwd. Karolina Kurkiewicz wędr.
Kontakt: karolina.kurkiewicz@zhr.pl
Teren działania:
-SP nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, ul. Umińskiego 12;
-SP nr 135 im. Marii Kownackiej, ul. Przemyka 5

265 Warszawska Drużyna Harcerek „Rosa” im. Teresy Bogusławskiej

Drużynowa: phm. Emilia Białobrzeska HR
Kontakt: rosa265@zhr.pl
Teren działania: SP nr 397, ul. Afrykańska 11, Warszawa

265 Warszawska Drużyna Harcerek „Połonina” im. Jadwigi Piłsudskiej-Jaraczewskiej

Drużynowa: pwd. Gabriela Topicha-Dolna wędr.
Kontakt: g.topicha@zhr.pl
Teren działania: SP nr 168, ul. Zwycięzców 44