Kategoryzacja

Drużyny Złotej Koniczynki za rok 2015/2016:

  • 17 Ursynowska Drużyna Harcerek „Eleusis” im. Danuty Bytnar-Dziekańskiej ps. „Dusia”
  • 23 Warszawska Drużyna Harcerek „Turnia”
  • 62 Warszawska Drużyna Harcerek „Coor Tum”
  • 301 Warszawska Drużyna Harcerek „Na Szlaku” im. Maryli  Strzemboszowej
  • 1001 Warszawska Drużyna Harcerek „Rzeka” im. bł. Urszuli Ledóchowskiej
  • 1001 Warszawska Drużyna Harcerek „Strumień” im. Bronisławy Zaborowskiej

Drużyny Srebrnej Koniczynki z wyróżnieniem za rok 2015/2016:

  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Mokotów’”:
  • 18 Warszawska Drużyna Harcerek „Przestrzeń”
  • z Ostrołęckiego Hufca Harcerek „Naturae”:
  • 11 Ostrołęcka Drużyna Harcerek „Aqua” im. Krystyny Krahelskiej „Danuty”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Prawy Brzeg”:
  • 44 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Archandraja” im. Elżbiety Zawadzkiej „Zo”
  • 58 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Phoenix” im. Stefanii Hanausek
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Grochów”:
  • 20 Warszawska Drużyna Harcerek „Orawa”
  • z Mazowieckiego Hufca Harcerek „Za Lasem”
  • 4 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Połoniny” im. Haliny Konopackiej
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Skarpa”:
  • 61 Warszawska Drużyna Harcerek „Rivendell”

Drużyny Srebrnej Koniczynki za rok 2015/2016:

  • z Ostrołęckiego Hufca Harcerek „Naturae”:
  • 1 Ostrołęcka Drużyna Harcerek „Ignis” im. Danuty Siedzikówny „Inki”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Prawy Brzeg”:
  • 82 Warszawska Drużyna Harcerek „Żywioły” im. Krystyny Krahelskiej „Danuty”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Przystań”:
  • 23 Warszawska Drużyna Harcerek „Skała” im. Wandy Rutkiewicz
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Studnia”:
  • 299 Warszawska Drużyna Harcerek „Rude Mrówy” im. Batalionu Zośka
  • z Mazowieckiego Hufca Harcerek „Wianek”:
  • 32 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Mandragora” im. hm. Zofii Florczak
Drużyny Zielonej Koniczynki z wyróżnieniem za rok 2015/2016:
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Mokotów”:
    • 22 Warszawska Drużyna Harcerek „Brzezina”
    • 337 Warszawska Drużyna Harcerek „Jutrzenka”
    • 61 Warszawska Drużyna Harcerek „Herba”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Skarpa”:
  • 169 Warszawska Drużyna Harcerek „Inkaski”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Studnia”:
  • 20 Ursynowska Drużyna Harcerek „Mury” im. Józefy Kantor
  • z Mazowieckiego Hufca Harcerek „Wianek”:
  • 60 Błońska Drużyna Harcerek „Pryzmat”
  • 63 Kampinoska Drużyna Harcerek „Droga”
  •  z Warszawskiego Hufca Harcerek „Wielki Wawer” im. Łączniczek AK:
  • 145 Warszawska Drużyna Harcerek „Wiosna” im. mjr Teodory Zofii Sychowskiej
  • 145 Warszawska Drużyna Harcerek „Ostrężyna” im. Świętej Jadwigi Królowej Polski, Wielkiej Księżnej Litwy i Rusi, Pani Węgier
  •  z Płockiego Hufca Harcerek „Przymierze”:
  • 2 Płocka Drużyna Harcerek „Bojaxhiu” im. Matki Teresy z Kalkuty
  • 3 Płocka Drużyna Harcerek „Jabłoń” im. s. Faustyny Kowalskiej
  •  z Warszawskiego Hufca Harcerek „Przystań”:
  • 7 Warszawska Drużyna Harcerek „Ruczaj” im. Poznańskich Żab
Drużyny Zielonej Koniczynki za rok 2015/2016:
  • z Mazowieckiego Hufca Harcerek „Wianek”:
  • 32 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Korona” im. św. Jadwigi Królowej Polski
  • 32 Brwinowska Drużyna Harcerek „Blask” im. Dziewcząt z Parasola
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Grochów”:
  • 20 Warszawska Drużyna Harcerek „Bukowina” im. Barbary Jemiołkowskiej „Ary”
  • 22 Warszawska Drużyna Harcerek „Jaworzyna” im. Zofii Radwańskiej Paryskiej
  • 82 Warszawska Drużyna Żeńska „Wędrowniczki” im. Olgi Drahonowskiej Małkowskiej
  • z Północnomazowieckiego Hufca Harcerek „Horyzonty”:
  • 1 Mławska Drużyna Harcerek „Głowonogi”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Mokotów”:
  • 18 Warszawska Drużyna Harcerek „Bukowina” im. Ewy Matuszewskiej „Mewy”
  • z Ostrołęckiego Hufca Harcerek „Naturae”:
  • 7 Ostrołęcka Drużyna Harcerek „Iubaris”
  • 1 Kadzidlańska Drużyna Harcerek ,,Vatra”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Prawy Brzeg”:
  • 44 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Kasjopea” im. Danuty Siedzikówny „Inki”
  • 113 Warszawska Drużyna Harcerek „Ennedi”
  • z Mazowieckiego Hufca Harcerek „Za Lasem”
  • 7 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Astry” im. Ewy Krauze
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Gród”:
  • 22 Legionowska Drużyna Harcerek „Świt”
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Wielki Wawer” im. Łączniczek AK:
  • 34 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Sokolica” im. Stefanii „Buby” Sażyskiej
  • z Warszawskiego Hufca Harcerek „Skarpa”:
  • 61 Warszawska Drużyna Harcerek „Hobbitki” im. Dzieci z Fatimy